| Nedelcu_Alin_1990 a întrebat:

Salutare, stie cineva cum sa mut bara de notificari de jos sa o pun sus la loc cum a fost intial de pe Facebook android.Am atasat si o imagine pentru o intelegere mai buna a problemei. https://imgur.com/a/RDMH0 Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Unicornlover7 a răspuns:

Sincer, nu prea cred ca poti, pentru ca asa este actualizarea, cu noul design. Incearca totusi vezi ce ai pe la setari, ca nu sunt sigura daca poti, vezi daca ai ceva "design" sau "style" sau ceva pe la setari