| Aleodor_Adrian_1998 a întrebat:

Sunt detinator de iPhone 4S. Si am o problema. Este decodat prin chip si nu stiu cum sa fac sa mearga Internetul. MB adica. Wifi-ul mere dar nu stiu cum sa fac sa imi mearga mega... sunt pe Orange happy Din setari am facut toate setariile si tot nu merge. Merci! Dau Fundoi si Vot

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Suna la relatii cu clientii, spune-le sa-ti trimita setarile pentru configurarea internetului pe mobil, instaleaza-ti acele setari, si da un restart telefonului. Ar trebuii sa mearga dupa aceea internetul.

Bft!

| Daniel_Daniel_1997_ii6D a răspuns:

Salut! eu am un iphone 5 si am intampinat acceasi problema, instalezi apn changer de aici :l: http://www.unlockit.co.nz; selectezi reteaua si dupa o sa iti mearga, funda?