| Ionut_Maxx_1983 a întrebat:

Am o intrebare cu tot acelasi joc cu are am avut si data trecuta.Si daca nu stiti care e jocul, e Call of Duty 4:Modern Warfare.Deci intrebarea e:
Cand incerc sa il instalez pe laptop(ca pe calculator nu merge)se instaleaza doar pana la jumatate sau mai mult si dupa se blocheaza laptopul si trebuie sa il restartez din el(butonul de start).Ma puteti ajuta? Cum fac sa il instalez.Va rog! Dau Funda! Apropo, nu am gasit categoria gaming asa ca am pus Timp Liber.

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Im cumperi.

| Ionut_Maxx_1983 explică:

Scuze nu am vazut ca am pus telefonie.