| vingen001 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare cum pot reveni la vechiul Android pe LG l5 adica la Androidul 4.0.3 ice cream acum am Jelly bean 4.1.2 si vreau inapoi 4.0.3 ice cream happy pentru ca unele jocuri imi dau lag pe 4.1.2 si vreau sa revin la 4.0.3

5 răspunsuri:
| golban1997 a răspuns:

Du-te si incearca la sevici, ca sa revie la acel model de android cred ca trebuie sa reinstalezi softu

| golban1997 a răspuns (pentru golban1997):

Scuze service

| vingen001 explică (pentru golban1997):

Te rog sa imi explici mai indetaliat daca se poate big grin

| golban1997 a răspuns (pentru vingen001):

Mergi la service si iti reinstaleaza softu adica ti-l schimba si atunci s-ar putea sa revina

| vingen001 explică:

Dar sa il instalez eu nu merge?