| Dario_Iordache_1999 a întrebat:

Am si eu o problema cu un s4 recent i.am facut un uppdate softului ( aveam 4.4.2 si tot 4.4.2 am doar ca mi.a instalt o aplicatie noua kid corener sau ceva de genul ) si mai are momente in care i.si da restart cand vrea el... ce pot sa.i fac ca sa nu mai faca figuri si fara sa.i fac un downgrade. ofer funda big grin

Răspuns Câştigător
| IamPharell a răspuns:

Si eu am s4 si acum cateva zile mi.a facut updrage mi.a bagat 4 aplicatii in limba germanalaughing. Nu a schimbat softul kitkat. Probabil au facut altceva. Dar sincer poti intra pe site-ul lor si le poti spune problema.

2 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

De ce n-ai vrea sa-i faci downgrade atat timp cat ti-a instalat doar o aplicatie in plus?

| Dario_Iordache_1999 explică:

Pai cred ca am rezolvat problema... i.am dat un resoft si acum nu mai face figuri