| Ateistu a întrebat:

Salutare TPU
Am si eu o problema in ultimele 3 zile vreo 6 fete mi-au cerut numarul de telefon si cateva mi le-au dat iele fara sa le cer
Problema ar fi ca sunt cam timid si nu stiu ce sa vorbesc cu ele la telefon ca ma intimidez
Fetelor ce va place sa vorbiti cu un baiat la telefon ce va place sa va zica?
Nu stiu dar in aceste zile am fost cautat de multe fete si care mi-au dat numarul de telefon fara sa le cer si celelalte mi-au cerut ele numarul meu
Sfaturi ceva
Dau funda
Multumesc mult

12 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

1.Am scris in gluma laic.
2.Stiu si eu ca se scrie like.
3.Ai auzit de gluma?

Răspuns utilizator avertizat
| JackDanielTime a răspuns (pentru Ateistu):

Dude,ai grave probleme dacă nu observi când un om face o glumă.În primul rând, spui că engleza lui nu este bună, aşa-i? Dar man, uită-te la tine cum vorbeşti româna.Nu mă lua că "am scris rapid şi nu am văzut" că sunt sătul de aceste scuze penibile. Înainte să comentezi la altul, fii atent la tine.
Do you understand the words coming out from my mouth? Să ne luăm puțin cu engleza

Răspuns utilizator avertizat
| JackDanielTime a răspuns (pentru Ateistu):

Se pare ca tancii prind curaj la ore tarzii cand parintii lor dorm deja dupa o zi obositoare.Asta e noua ta captura in limba engleza "shut the fu.ck up". Dude, cand foloseam replica asta tu nici nu te nascusei.Ai trecut se pare pe la orele de engleza si ai aflat din greseala,o scuza-ma,trebuia sa spun din pura dorinta de cunoastere, de verbul acesta iar acum vii la noi si ne spui:"analfabetule,se scrie like nu laic".Ar trebui sa folosesc 'N word" dar ma tem ca nu stii ce inseamna si iar te faci de ras.
Si stai, stai, cum iti permiti tu sa ne injuri cand tu nici nu stii cine suntem noi.Cel putin eu, iti doresc sa vorbesti civilizat pe internet deorece nu ai habar peste cine dai. Ca sa inchei tot ce am avut de zis, oamenii ca tine din Romania fac sa involuam ca tara si de aceea devenim din ce in ce mai respinsi in Europa. Unii precum tine, incuiati la minte, care nu stiu sa guste o gluma cand ea este facuta trag tara in prostie.
Pentru sanatatea ta, pune mana sa inveti!
You'll get what you give

| KaslerAlexandra1993 a răspuns:

Pai si eu sunt rusinoasa, dar sunt eu insusi. Mie la un baiat imi place: Ca nu injura, nu barfeste si este sincer. Incearca sa fii tu insusi, nu fii rusinos. Si eu sunt foarte rusinoasa, si crede-ma e o pierdere. Daca ele ti-au dat, sau ti-l cer nr. de tel, inseamna ca te plac! Si heii, poate vb si noi la tel (noi rusinosii).

Răspuns utilizator avertizat
| KaslerAlexandra1993 a răspuns (pentru Ateistu):

Pai no! Asa am crezut. Dar totusi, incearca sa respecti ce am zis.

| K0sti a răspuns (pentru Ateistu):

"Mam"..."mil"...limba romana are cratima, foloseste-o!
Rusine!

| Otto2014 a răspuns (pentru K0sti):

Laic a K0sti

| KaslerAlexandra1993 a răspuns:

Eu zic sa fii tu insuti! Si sa fii sincer, sa nu barfesti sau sa injuri. Asta vor fetele. Si cand vorbesti la tel. sa nu stai ca mutu' sa nu vorbesti, fii indraznet! :* Poate ca fetele te plac daca ti-au dat nr. de tel!

| RoșcTa03 a răspuns:

Fii tu. Acest lucru le plac fetelor si totul va fi bine;-)