| Kiddo25 a întrebat:

Am si eu un Samsung Galaxy Note4 si de o vreme cand trimit sms raspunsul mi se afiseaza inaintea mesajului trimis de mine.....deci mi se inverseaza intrebarea cu raspunsu ....stie careva vreo rezolvare?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deci in timp ce scrii un sms cuiva deja ai raspunsul primit? Sau ce? Ca nu inteleg.

| Kiddo25 explică (pentru darrio2007):

Deci eu de iti scriu tie mesaj tu imi raspunzi da mesaju tau ce imi scrii mi se pune inainte de mesaju meu si ii ca si citit intelegi...

exemplu: da bine mersi tu? ora 15:5
Ceau ce faci? ora 15:3
exact invers raspunsu ar trebui sa fie sub intrebarea mea nu inainte, si sa se marcheze ca mesaj citit...

| darrio2007 a răspuns (pentru Kiddo25):

Foarte curios. Nu am intalnit asa ceva niciodata.Nu-mi dau seama ce poate fi.