| DEADON a întrebat:

Am un iPhone 4. Am iOS 7.1 pe el si merge bine. I-l țin sau i-l vând pentru altceva mai bun. Nu vreau un telefon performant.

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Fă ce vrei om drag. Dacă îți place iphone-ul ține-l, dacă nu vinde-l.

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Îl*
De ce ți-au cumpărat telefon performant dacă tu nu îți dorești acest lucru?

| DEADON explică (pentru FadetoBlack):

Ma refer, iphoneul este destul de vechi, eu nu vreau ultima fita sau asa ceva.

| FadetoBlack a răspuns (pentru DEADON):

Fă ce vrei om drag. Dacă îți place iphone-ul ține-l, dacă nu vinde-l.

| coztel5437 a răspuns:

Bine ca ai iphone....si? ce vrei sa-ti fac? AICI NUI MAGAZIN

| DEADON explică (pentru coztel5437):

Frate de ce m-a tratati așa? Doar v-am cerut părerea.

| DimaIsTheBoss a răspuns (pentru DEADON):

Bine mai noi doar glumeam

| coztel5437 a răspuns (pentru DEADON):

Cum ai format tu intrebarea reiese faptul ca ai un iphone in stare buna pe care vrei sa il vinzi sau sa schimbi cu alt telefon( depinde de oferta)....ca si asa is satul de astia care pronunta de iphone (Apple fan)...ei cred ca telefonul ii perfect si altele cu componente mai bune is proaste (nu e vorba de tine)

| DimaIsTheBoss a răspuns:

Frate... TPU nu e egal cu mercador.ro

| DEADON explică (pentru DimaIsTheBoss):

Eu in locul tau mi-aș face griji cu privire la nume.

| coztel5437 a răspuns (pentru DEADON):

De ce sa-si faca griji?