| Costy2015 a întrebat:

Am un Samsung GT-S5611, şi de fiecare dată când bag cartelă în el îmi cere o parolă când se aprinde telefonul, dar dacă-l aprind fără cartelă nu îmi cere nicio parolă, ce înseamnă asta?

3 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

De obicei parolele standard sunt 0000 sau 1234.

| Deny_Denis_2001 a răspuns:

Salutare Costy2015
Singuru-l Raspuns la intrebarea ta,este acela ca Cartelele Au Un Cod PIN,Acest COD PUK/PIN Se Primeste odata cu achizitionarea cartelei de la telekom/Orange/Vodafone, Daca nu mai ai Cartonas-ul de la cartela cu PIN-ul, iti recomand sa-ti cumperi alta cartela, deoarece nu ai cum sa o spargi!
*Telefon-ul nu are nimic, cartelele sunt parolate pentru securitate*

Succes

| Costy2015 explică:

Era ne decodat, l-am rezolvat.