| Floryn77 a întrebat:

Salutare TPU, am văzut de la ultimul timp anunțuri cu telefoane Samsung Galaxy Demo Unit, știu ce semnifică acest lucru, dar doresc să știu de unde aș putea cumpăra un telefon dintr-acesta. Înafară de platformele OLX, Lajumate etc. Dau fundă!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca visezi un magazin care sa iti dea si garantie pe el, nu o sa se intample. Sunt considerate telefoane uzate, pentru ca au fost expuse o gramada de timp, atinse de altii, probabil zgariate, etc. Vrei pret mai mic dar din magazin, ia resigilat.