| Gyganzie a întrebat:

Salutare TPU, as vrea să imi cumpăr un telefon mai performant, am de ales intre un Sony Xperia Tipo si un Samsung GAlaxy Fit, voi ce ati alege, uitati si niste linkuri http://www.gsmarena.com/......-3726.php, care este mai bun?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Sony Xperia Tipo.
Deşi amândouă sunt cam la fel.Nu îţi recomand să îţi iei nici unu din ele...dar dacă vrei alege Sony.

| hp8510p a răspuns:

Nu sunt deloc performante...am avut Galaxy Fit 2 ani siii eu zic sa nu-l iei pentru ca este cam slabut, nu merge cine stie ce jocuri pe el...Angry Birds dar cu lag.Fit-ul are o camera extraordinara dar in rest e varza

| hp8510p a răspuns:

Cel Sony este putin mai performant...