| G._Paul_Balint_1998 a întrebat:

Astazi mi-am cumparat o cartela de 5 euro si, cand sa-mi reincarc, nu am mai putut, deoarece mai aveam doar 4 euro si cativa centi. Am observat ca mi se ia din credit cand primesc mesaje de la info despre horoscop si meteo. Cum fac sa dezactivez aceasta "optiune" pentru a nu imi mai lua din credit? Apropo, nu stiu cum am activat sa imi vina mesaje de la info.

1 răspuns:
| Goten91 a răspuns:

Daca ai un smartphone, trebuie sa-i dezactivezi internetul pentru ca iti consuma din credit.