| RazvanGRS a întrebat:

Salutare TPU azi de dimineata mergand pe strazile Elvetiei, in calea mea apare ceva negru pe trotuare, ce sa fie un Galaxy S2 bineinteles ca are spart ecranul dar nu si touchscreen-ul, intrebarea mea este cat consta sa il schimb adica manopera+display.Multumesc Anticipat.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PolBoss a răspuns:

Pe Okazii.ro vad ca e 400 lei, poate in Elvetia e mai ieftin.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai in elvetia si nu iti permiti si tu un telefon nou?

| Kampion a răspuns:

400 lei cum a zis si PolBoss pe okazii. Vezi sa nu aiba GPS ca ti-l cauta daca il deschizi. Cine stie. Poate in Elvetia e mai ieftin.

| RazvanGRS explică:

In Elvetia e mai scump si nu stau in elevetia, sunt in vacanta, si tu sunt serios sa stii ca am Galaxy S5 dar am vtut sa stiucat m-ar costa sa il fac si pe asta asa ca nu mai vorbii aiurea.