| theandreicuriosulXbox360 a întrebat:

Care este diferența, dintre iPhone 5 White 64gb si iPhone 5S? Sunt lafel? Eu am 5 64gb alb dar jos la Button e ca.ala neverloker, mi s-a spus ca iPhone 5s e cu butonul gol rotund si simplu?

Răspuns Câştigător
| Exophreus a răspuns:

Well,diferenţa e ca la Iphone 5s, "butonul gol rotund", nu e chiar atat de "simplu". Acel buton are un senzor de identificare a amprentei. Adica, daca tie iti e lene sa bagi parola, tii degetul apasat pe acel buton si ti se deblocheaza telefonul.

1 răspuns:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca nu sunt la fel. 5s are cititor de amprente pe acel buton, are 2 led-uri la camera si are baterie mai mare.