| Muresan_Dani_1995 a întrebat:

De ceva vreme îmi apare pe un smartphone un screen kock de culoare mov pe care nu l-am activat și pe care nu-l pot dezactiva. Nu am nici o aplicație care să aibă funcție de screenlock. Dacă aţi întâlnit și aţi scăpat vă rog să mă ajutaţi. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| NooneLikesMe a răspuns:

Eu zis, sa iti pui toate fisierele pe un micro SD, si sa il readuci la setarile din fabrica, ar trebui sa se remedieze. Procesul dureaza 10, max 20 de minute.
PS: Daca ai telefon Samsung, poti sa faci backup la contacte.
Ai incercat sa intri la setari si schimbi de acolo ce lockscreen sa ai?

1 răspuns:
| Muresan_Dani_1995 explică:

Am incercat, dar nu am gasit nici o setare in privinta aceasta.