| sinnz a întrebat:

De o saptamana ma tot suna cineva, insa nu cu privat ci cu numar. raspund si intreb cine e si nu vorbeste nimeni, dar se aude ca cineva asculta, si suna de 3 4 ori pe zi. ce as putea face in aceasta situatie?

Răspuns Câştigător
| Ora411C a răspuns:

Uhm.....blochează acel număr. Ai încercat totuși sa suni înapoi și sa întrebi cine e și ce vrea?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Tare faza, seamana cu o parte dintr-un film horror care l-am vazut. Pai poti sa ii dai block sau, vezi tu, uita-te pe net. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai block (lista neagra) sau suni la politie.Vezi si tu daca nu e un coleg/prieten care nu are ce face.

| Ora411C a răspuns:

Apropo,uneori dacă primești apeluri din străinătate apar numere de românia datorita rețelei prea încărcate, iar când răspunzi e la fel, de cealaltă parte nu se aude nimic. Deci în caz ca ai rude pe acolo ai putea sa întrebi dacă te-au sunat ele.

| Tudor_Mihai_1994 a răspuns:

Ce model de telefon ai?

| rauloprisor123 a răspuns:

Daca ai un smartphone poti sa blocezi un nr. Uita-te pe youtube.Pe Samsung merge 100% nu stiu dace e valabil pentru iphone si Nokia

| xDroPx a răspuns:

Pai, poti sa-ti schimbi cartela, sau sa iti inchizi telefonul sau sa ii dai Block, depinde de telefon, sau nu mai raspunzi si gata, scoti bateria...