| Zarnițchi_Vladimir_1993 a întrebat:

Salutare TPU, despre WhatsApp ma blocat cineva pun alt număr în telefon și tot îmi arată că sunt blocat, am dezinstalat aplicația și din nou sunt blocat, îmi spune cineva secrete ceva trucuri? Mulțumesc anticipat, fundita La cel mai bun răspuns

Răspuns Câştigător
| cotinel a răspuns:

Salut asta pentru ca tie atunci cand intri pe whats app ti se face ca si ujn cont automat trebuie sa descarci aplicatia pe un alt telefon sau sa stergi toate atele de whats app din din telefon (asta nu inseamna doar stergerea aplicatiei ci intregului foler de preferat dintr-un calculator)
Apoi trebuie sa instalezi aplicatia cu o cartela noua in telefon nu contreeaza daca ai sau nu credit pe ea atata timp cat ai wi-fi sau alt mod de conectare la internet pe ea dupa care introduci numarul de pe cartela noua la logare pe whats app si nu vei mai fi blocat.