| Lawerence a întrebat:

Detun un j3 model 2016 si am o problema destul de enervanta.
Cand vreau sa activez reteaua de wifi, efectiv telefonul se "joaca" cu mine. Dau sa se activeze ori nu merge ori apare ca a pornit si dupa se opreste instant, deodata.
Efectiv wifiul nu vrea sa imi stea conectat se stinge sau nu se aprinde la telefon.
I-am dat reset din fabrica de n ori, degeaba.
Acasa vreo solutie?!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca de la distanta de 1m de la router, respectiv si la o alta retea wi-fi (tot la cca 1m) si vezi cum se comporta.
Din aceste doua experiente se poate aprecia cauza problemei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are defecțiune. Mai bine cumperi altul.

| Lawerence explică:

Exista* Imi cer scuze, tastatura.