| Astaroth36 a întrebat:

happy
Întrebare mea este:
Care este cel mai bun antivirus pentru Android şi pe care mi-l recomandaţi şi mie?

Cel mai bun răspuns primit v-a primi cu siguranţă FUNDĂ. happy

Răspuns Câştigător
| aleFTW a răspuns:

Avg antivirus free, avira mobile security, avast mobile security, Samsung security(daca ai Samsung), McAfee security. Sper ca te-am ajutat pa happy
P.S:Nu stiu daca le-am scris corect cauta-le pe google playwinking

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nici unu. Tot legat de instalare, atât pe iOS cât şi pe Android, în general instalezi aplicaţiile din Market, o zonă controlată de către producătorul sistemului de operare. Într-adevăr e posibil să mai scape şi anumite aplicaţii ce nu sunt tocmai legitime, dar destul de rar. Poţi dezactiva opţiunea de a instala aplicaţii din surse trusted, însă aici e iar exclusiv vina fiecăruia.

| Damian_Roland_1996 a răspuns:

Cele mai bune antivirusuri pentru android : Avast! Mobile Security, F-secure Mobile Security sau AVG Antivirus Free.Alegeti care vrei tu :-)