| Sabotu a întrebat:

Mi-am dat update la android, și de la versiunea 4.2.2 am ajuns la 4.4.2.

Problema este ca nu îmi place această versiune și în plus o mulțime de programe ce le aveam nu mai merg deoarece nu suportă noua versiune.

Pot să revin si să instalez din nou Android 4.2.2?

Dacă da, vă rog să îmi și spuneți cum.

Mulțumesc ☺

4 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Ce telefon ai si de unde l-ai cumparat? E Samsung?

| Sabotu explică (pentru hp8510p):

Samsung galaxy s4 gt i9505 cumpărat din Germania de la Media markt

| AlinG5 a răspuns:

Daca vrei sa scapi de aceasta versiune iti poti da reset la telefon. Dar iti vei pierde toate datele din telefon. Setarile vor reveni la cele vechi. ( funda )?

| Sabotu explică (pentru AlinG5):

Da... Mulțumesc Aline, am facut cum ai spus iar acum am ramas si fara absolut nimic in Telefon si cu aceeasi versiune de Android 4.4.2.

Inca 1 data multumesc!