| xxxyyyzzz a întrebat:

Mi-am instalat aplicatia bcmon pur si simplu, nu i-am facut nimic si cand o deschid imi zice fir. ewere nededectat, 0 tools... Va rog ajutati-ma. Mentionez ca am telefonul rootat si nu am instalat cyanogenmode. Am Allview v1 viper. Va rog spuneti-mi tot ce sa fac ca sa imi mearga bine si nu dati linkuri la vidroclipuri. Multumesc.

1 răspuns:
| DarkCola a răspuns:

Păi dacă iti scrie asa încearcă să descarci fir. ewere sau cum iti scrie tie si daca tot nu va merge înseamnă că este din cauza telefonului ca este root-at.