| Bogdan3l123 a întrebat:

Salutare TPU, recent am achizitionat telefonul Nokia Lumia 925, asa am cont Microsoft si m-am logat si cand intru pe magazin nu ma lasa imi spune sa intru iar peste 1-2 min cand intru si tot asa face de fiecare data cand intru. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Alexandra1717 a răspuns:

Incearca sa inchizi telefonul si apoi sa il redeschizi si daca nu merge poate este ceva in neregula cu aplicatia Microsoft, poti incerca sa suni la relatii clienti poate te vor ajuta cei de acolo sau macar iti vor da un sfat. MULTA BAFTA happy