| Alexandru1024 a întrebat:

Salutare TPU.
Recent mi-am spart display-ul la telefon si doresc parerea voastra daca merita schimbat.
Telefonu` este S10+, la cum m-am informat/cautat pe net, am vazut ca pretu la un display de S10+ e intre 1000-1300 lei.
Deci dupa parerea voastra merita?
Tin sa mentionez ca display ul nu se mai aprinde.

Răspuns Câştigător
| Mirel4412 a răspuns:

Si daca iti schimbi telefonul, cine crezi ca ti-l cumpara pe asta cu display spart? Pe olx, telefonul asta se invarte in jurul sumei de 1500 lei, cat display-ul tau. Eu unul l-as repara, oricum daca iti iei altul nou cred ca dai mai mult de 1500 lei pe el, iar pe telefonul actual nu-ti iei niciun ban, pierzi dublu.