| AndreyAndrey91 a întrebat:

Salutare TPU, vreau sa imi achizitionez un iPhone 5S si am nelamuriri in privinta culorii happy, dintre cei care aveti 5S care culoare vi se pare mai eleganta, mai frumoasa si de ce. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SpeedRun a răspuns:

Eu am 5S Gold si nu te lua dupa astia ca e de cocalar sau nu stiu ce...este o culoare foarte interesantă care se potriveste foarte bine ca accesoriu la orice. Un alt model interesant este Space Grey, care de asemenea arată foarte cool si merge mai mult la uzura.
Cat despre cel White Silver mi se pare cel mai 'neatragator', deoarece seamănă f mult cu iPhone 5 White.
Deci ar trebui sa alegi între Space Gray si Gold, depinde de ce te atrage mai mult pe tine...
Mult noroc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti baiat negru
daca esti fata alb

daca esti pitipoaca / cocalar = gold

| costelus323 a răspuns:

Mai bine nu iti iei "ipheun" e cam de rahat si multi bani.