| JusTLiVe a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon deoarece eu de 2 ani nu mai am ca am folosit tableta ca telefon si tata a spus sa-mi cumpere un telefon big grin... Un pret de max 20 de milioane ca doar ce as face cu un telefon in afara sa vorbesc, sa ascult muzica si sa ma joc..Deci..20 de milioane..eu m-am gandit la un Sony Xperia Z1/Z2, LG L70, SONY Xperia T2 Ultra, LG G3 Beat. daca mai aveti idei de telefoane astept ideile voastra happy.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

HTC one M7, M8

| RB26DETT a răspuns:

Sony xperia z1 compact, mic frumos, rezistent la apa si praf, foarte performant si mai bun in gaming decat z1 si z2 deoarece are display pe rezolutia 720p deci in gaming va fi mult mai bun pana si decat galaxy s5! Poti alege Z2 deoarece este mai nou dar eu tot z1 compact as alege, este prea frumos telefonul, micut dar foarte foarte performant!

| AlexL28 a răspuns:

Nexus 5, nici sa nu te gandesti la altcev, dar daca tu crezi ca un telefon foloseste doar la atat esti ramas rau de tot in urma.

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Eu as allege Samsung. Uite aici un S4:
http://www.emag.ro/......DD6X4BBBM/
E foarte bun, poti sa te interesezi pe YT.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Iti recomand, Xperia T2 Ultra, este foarte bun in raport cu pretul, chiar foarte bun, este mai bun ca Galaxy Trend Lite ce am vazut eu mai jos...si se misca bine

| EnTuZiAsM a răspuns:

Htc desire sau s4 sau Nokia lumia...

| Gabriela_Cernega_1985 a răspuns:

S2 sau s3 sunt foarte bune
sau daca nu,
un Trend Lite

| Andronicescu_Stefana_1996 a răspuns:

Eu as opta pentru un Samsung Galaxy s3\ s4 pe unul I-l am eu si celelalt mama, merge perfect, le recomand!