| readdevil a întrebat:

Salutari! M-am decis sa fac si eu root la Samsungul me S4 I9505. Pot sa il fac din nou official daca vreau deci nu e problema mai ales ca nu primesc si eu android M (cel putin asa se zice). In trecut am folosit KingoRoot. Acum nu pot sa spun ca e cel mai bun din moment ce nu am folosit si altceva. Intrebarea mea este: ce program ar trebui sa folosesc? Sau ce ati folosit voi? Sau in opinia voastra care e cel mai bun. Banuiesc ca e discutabil la categoria asta plus ca ma gandesc ca programele astea fac acelasi lucru. Dar totusi ce sa folosesc...

Răspuns Câştigător
| ionut258 a răspuns:

Pe forumul xda ( http://www.xda-developers.com/ ) ai toate tutorialele necesare pentru root-at/custom roms/mods etc. Cauta doar modelul telefonului si gasesti in subforum tot ce ai nevoie