| Buta_Cristian_1993 a întrebat:

Salute TPU vreau sa-mi iau in Sony xperia z3 si vreau sa stiu daca se merita sa-l iau cine il are si poate sa-mi spuna cateva lucrurii despre el cum ar fi cum se misca cat tine bateria cat de buna e camera la el ca asa caracteristici din fabrica toate sunt bune DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| andrei9834 a răspuns:

Salut man vreau sa iti zic ca merita sa il iei mai ales daca ai un Playstation cu acest telefon te poti juca jocurile de pe Playstation pe telefon gen inloc de televizor deci este un telefon enorm de vansat si chiar il recomand uite aici niste detalii despre telefon. Afișaj Full HD de 5, 2" cu tehnologie TRILUMINOS™ pentru dispozitive mobile și Live Colour LED
Aparat foto de 20, 7 MP cu focalizare automată și sensibilitate ISO 12800
Procesor quad-core Qualcomm®Snapdragon™ 801 la 2, 5 GHz
Redare a fișierelor audio de înaltă rezoluție cu tehnologie de eliminare a zgomotului de fond
Autonomie de până la 2 zile a bateriei și mod STAMINA pentru baterie*
CAPACITATE SIM
O singură cartelă SIM, Nano SIM
MEMORIE ȘI SPAȚIU DE STOCARE
Cartele microSD™ de până la 128 GB
GREUTATE
152 grame
DIMENSIUNI
146 x 72 x 7, 3 mm
AFIȘAJ
5, 2" FHD 1080p (1.920 x 1.080), Triluminos Display pentru dispozitive mobile, X-Reality pentru dispozitive mobile
APARATUL FOTO
Senzor Exmor RS™ 1/2, 3" de 20, 7 MP pentru dispozitive mobile, ISO 12800, SteadyShot™ cu mod Activ inteligent, Înregistrare video 4K
ÎN INTERIOR
Google Android™ 5.1 (Lollipop), Qualcomm Snapdragon 801, Quad core de 2, 5 GHz. Sper ca te-am ajutat

1 răspuns:
| frunzarescu a răspuns:

Da, e un telefon foarte bun. Un cunoscut si-a luat de aici http://bit.ly/1okzO3x cu 2000 lei de la Quick (tot pe site la Emag), iar Emag il are la 2400 lei.