| lucian199811 a întrebat:

Saluut happy
Am o problema la telefon si cei de la retea mi-au spus sa caut "contor apeluri" si sa dau "off". Imi puteti arata pasii exact care sa ii urmez sa pot ajunge la acest contor? P.s. am un Orange zali android 4.1.1
Funditaa!winking

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut lucian199811,

Telefonul tau nu are functie de contorizare apeluri. Contorizarea apelurilor se poate face doar cu ajutorul unei aplicatii de tip "call monitor" din Magazin Play.

Cu prietenie,
Orange Helper.

| lucian199811 explică:

Pai si ce solutie imi poti da? Mie imi apare "limita ACM depasita " cand vreau sa apelez pe cineva. Deci ce sfaturi imi poti da?