| Senyorul a întrebat:

Samsung Galaxy Chat sau Samsung Galaxy Ace? Pe care scriu mai repede mesaje?

6 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Pe Samsung galaxy chat scrii mai repede i-au dupa nume dar cred ca in general ace e mai bun

| Kaennox a răspuns:

Ace,o colega are chat si e de tot :pup:

| Senyorul explică:

Si care are aplicatii mai misto?

| JordanMichael a răspuns:

Pe Galaxy Ace, daca vrei detalii splimentare poti intra pe http://telefon-performant.blogspot.ro/2013/02/samsung-s6802-galaxy-ace.html pentru recenzii complete. Succes

| DaRkNeSs22 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace:
display mai mare
rezolutia mai buna
camera mai buna

| Crows a răspuns:

Păăi. Samsung Galaxy Chat are tastatura qwerty si Touch-Screen, Samsung Galaxy Ace e destul de bun... Eu ţi.aş recomanda Samsung Galaxy Ace scrii repede ai aplicati Android Google Map destule...
Fundă?