| Xulescu006 a întrebat:

Samsung Galaxy J5 nu suporta cartela de DigiMobile? Va rog sa nu raspundeti, daca nu va pricepeti.

Răspuns Câştigător
| papuciirupti a răspuns:

Salut! LA MULTI ANI!
date j5-ul e never suporta orice cartelawinking, daca e blocat pe o retea nu poti baga decat o cartela, pe reteaua pe care e dansul blocat. il poti duce la un service sa il deblochezi, contacostwinking
sau tu nu ai bagat cartela bine
ps: freac-o putin in par si dupa pune-o din nou si vezi ce facewinking

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu suporta 4g pe digi din pacate

| darrio2007 a răspuns:

Daca l-ai luat la liber trebuie sa mearga. Daca e luat de la un operator de telefonie mobila trebuie decodat.