| DyNaM0 a întrebat:

Samsung galaxy s 3 mini sau iphone 4?
PS nu va luati dupa pret

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......35_169.php

Toate cele bune.

| RB26DETT a răspuns:

IPhone 4 nu mai e cine stie ce, foarte lent, jocurile sacadeaza mai toate, nu ti-l recomand decat daca vrei neaparat sa te dai mare ca ai iphone... iti recomand xperia SP in loc de s3 daca te atrage! Daca nu, du-te pe s3 mini sau chiar s3winking

| Eurofighter a răspuns:

Niciuna nici alta mai degraba Moto E 2015 deoarece e mult mai puternic ca procesor vs cele doua, are ecran mai mare si mai bun vs cele doua, are baterie mai buna, Android 5.0 vs iOS 7 sau vs android 4.1 care sunt dea depasite.

| CristiRo279 a răspuns:

Avand in vedere ca poti sa dai 1200 lei pe iphone 4 ai putea sa alegi un s3 normal cel de 4.8 inch e mai bun decat un iphone 4 si decat un s3 mini :*

| terminatorul23 a răspuns:

Eu le-am analizat si am constatat:
-iphone 4-se duce repede bateria
-Samsung galaxy s3 mini e mai bun a avut un prieten si la tinut trei ani si prietenul meu la si spart si chiar si spart mergea perfect.
Eu in locul tau as alege s3 mini
Funda?