| dygas a întrebat:

Samsung galaxy s2: Am si eu o intrebare pentru cei ce au acest telefon! cum fac sa se inchida ecranul intr un alt mod cand apas pe buton, mai exact sa apara ca o linie orizontala cand se inchide ecranul.

2 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Nu cred ca poti face asa ceva, eu nu am gasit aceasta optiune...

| DyaNa1337 a răspuns:

Nu te lua dupa moises, poti sa faci chestia asta, intra pe android market (google play) si downloadeaza ADW LAUNCHER si ai acolo in setari la el happy
daca mai ai alte intrebari da-mi pm
succes.