| anonim_4396 a întrebat:

Samsung galaxy s2 cu ecran super amoled plus, are sticla Gorila Glass? adica ceva mai rezistent la zgarieturi?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Toate telefoanele sunt rezistente la zgarieturi si da are gorila glass dar trebuie sa ai si tu grija, daca il arunci de la etajul 2 sau incepi sa pui cheia pe ecran si sa il testezi normal ca se zgarie ca doar e sticla.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Samsung I9100 Galaxy S II are Gorilla Glass - vezi specificaţiile tehnice de la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

Toate cele bune.

| RaduTN a răspuns:

Da,are!