| CosminComan75 a întrebat:

Samsung galaxy s3 mini sau galaxy s2?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Aş merge pe un Samsung galaxy s2, nu prea îmi plac telefoanele astea cu "mini", de'obicei upgrade'urile de soft inceteaza după o lună. Chiar dacă s2 e un model mai vechi, îşi face treaba cu 4.1.2. Sau eventual strângi bani mai mulţi şi îţi ei un s3 neo.

9 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S2 I9100, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......35_167.php

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

S3 mini deoarece e mai nou.

| cookie01 a răspuns:

S3 mini. E prea slabut s2.

| CodeLights a răspuns:

Samsung galaxy s4!
Vezi că e la ofertă in magazinul ăla care incepe cu alex ( nu vreau să-i fac reclamă gratuită ).

| AndreiTN a răspuns:

S2 sau S2 plus...

| Joannaaa28 a răspuns:

Am s2 ..adevărul e că l-am scăpat și mi se pare că are ecranul destul de rezistent.ori e mai plasticat, ori habar nu am dar cel de la S3 mi se pare sensibil..il am de un an de zile..de poze sunt mulțumită, am un card de 16gb în el..se mai blochează si am o problemă cu bateria.

| nellyshellycornelia123456789123456789qwerty a răspuns:

Am S3 mini, ecranul e foarte rezisent... L-am scapat de la etajul 3 si n-a patit nimic laughing dar mai bine iti iei un S3 normalwinking

| qwerty15 a răspuns:

S3mini am si eu e foarte bun!