| anonim_4396 a întrebat:

Samsung galaxy s3 mini sau Samsung galaxy trend?

3 răspunsuri:
| bineproportionat a răspuns:

Salut s3 mini e mai bun fara discutii
http://bit.ly/1aGvvnU

| stefi26 a răspuns:

S3 mini

| ZCXCV a răspuns:

S3 mini: 5 MP camera, Bluethooth v4.0, Android 4, 1, memorie RAM 1 gb, capacitate 8 gb, rezolutie 840x800 pixeli, diagonala 4 inch, 16M culori...

Galaxy Trend: 3 MP camera, Bluethooth v4.0, Android 4.1, capacitate 4 GB, rezolutie 480x800 pixeli, diagonala 4 inch, 16M culori...

Ambele telefoane sunt bune, dar S3 mini are camera mai buna, mai multa memorie, etc.
Teoretic, eu as alege Galaxy s3 dar depinde de bugetul fiecaruia, mai precis S3 mini costa aproximativ 1000 lei, in timp ce Galaxy Trend aproximativ 600 lei.
Daca ai un buget mai redus, Galaxy Trend este un telefon foarte bun, dar S3 mini este si mai bunwinking happy