| Evelin12 a întrebat:

Samsung galaxy s3 sau iphone 4s? De ce Samsung sau de ce iphone?

11 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca S3. De ce? Pentru ca este de o mie de ori mai bun si ca Iphone 5s, Iphone-urile sunt telefoane de fite, sunt doar ca sa te dai mare cu ele, in rest nu sunt bune de nimic.

| k330sk3a a răspuns (pentru AlexElektro1987):

Samsung galaxy s3 nu e mai bun ca iphone 5s

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru k330sk3a):

Serios? Cu ce este mai bun Iphone 5s ca S3?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru k330sk3a):

Cu ce este mai bun? Ca are un ecran mai mic? baterie mai mica sau ca la pretul de 28 de milioane nici macar nu are ecran HD sau un procesor quad-core?

| YoshiFan a răspuns:

IPhone 4S.

"iPhone-urile se blocheaza" Ba nu. iPhone-urile, in special 4S, 5, 5C si 5S sunt foarte stabile, deoarece iOS este optimizat pentru puterea lor de procesare.

"iPhone-urile sunt telefoane de fite" Numai 5S Gold ar fi de fite, sau un iPhone de 64 GB.

"iPhone-urile [...] nu sunt bune de nimic" Zau? Daca ar trebui sa aleg dintre un Galaxy Tab 2 7.0 si un iPhone 4 (nu 4S), as alege iPhone-ul. Am un Tab2 7.0 si odata cu actualizarea 4.2, a devenit foarte lent sad

"Galaxy [...] e mai mare" Daca vrei un telefon mare, de ce nu iti iei un Galaxy Note sau o tableta?

"S3 [...] are aplicatii" Si iPhone-ul are aplicatii - acestea merg mai bine decat versiunile de Android ale acestora.

Concluzie: Se merita un iPhone 4S, dar evita iOS 8 cand se va lansa!
Concluzie 2: Romanii au fost spalati pe creier de catre Androizii ieftini...
Concluzie 3: Daca nu ai incercat un iPhone, evident ca il urasti, deoarece esti obisnuit cu Android.
Concluzie 4: Am avut un Samsung Galaxy 5 (i5500), un Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Wi-Fi (P3110), un Samsung Galaxy Chat (B5330) si un Sony Ericsson Xperia PLAY (R800i). Odata ce am trecut la iOS (iPhone 4S), nu am mai revenit la Androizi...

| Satann666 a răspuns:

Samsung galaxy s3...in primul rand e mai mare, camera e mult mai buna si oricum mai bun e Samsung decat Applehappy

| RedRoses a răspuns:

Iphone-urile se blocheaza frecvent, iar telefoanele Samsung nu. S3 e mult mai bun decat 4S pentru ca are camera mai buna, aplicatii, nu se blocheaza..Eu zic Samsung Galaxy S3, clar happy

| Evelin12 explică:

Mda, voiam sa dau un s3 pe un iphone4s.

| SkyLight a răspuns:

Eu spun S3, si eu l-am tongue E mai bine S3 pentru ca ecranul e mai mare si la iPhone e prea mic si cand te duci pe internet e chiar foarte naspa pentru ca ecranul ala e prea mic sa citesti ceva.Camera la S3 e mult mai buna si culorile sunt mai placute. iPhon-u asta cateodata si se mai blocheaza si S3 este mai rapid. Deci nu se poate compara S3 cu iPhone 4s pentru ca S3 e mult mult mai bun. winking

| Iulian_Farcas_1991 a răspuns:

S3. performanţe mai bune iar daca vine vorba de achizitionat aplicatii, la Samsung e mult mai ieftin decat la Apple