| Hang0ver a întrebat:

Samsung galaxy s4 ce reducere va avra de bleack friday? Va rog sa nu spuneti ca mai e sau e prea mult vreau teotetic!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Pai daca acum e intre 1.498 RON - 2.899 RON (de la 18 magazine)

http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-samsung-i9500-galaxy-s4-49158107

sigur pe la 1000 poate 900. Tinand cont ca de Black Friday reducerile pot ajunge pana la 50%.
Uite bonus:

http://blackfridayromania.net/magazine-black-friday-romania-34/

lista e deschisa

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic nu va avea reducere. e un produs destul de cautat iar in ultimii ani reducerile de black friday nu au fost la astfel de produse... oricum fiecare magazin vine cu reducerile sale

| RxTx a răspuns:

RUSINE bleack friday
GRETOS bleack friday
SCARBA bleack friday
NESIMTETIE = bleack friday
MINCIUNA =bleack friday
GREATA=bleack friday

NIMENI NU VINDE CEVA IEFTIN
TOTUL ESTE SCUMP
Nu am gasit o tableta cu 100 ron de exemplu ca sa fie ceva senzational
Nu am gasit o masina de spalat la 300 ron noua
ca sa fie ceva senational
nu am gasit un aparat foto la 100 ron ca sa fie ceva senzational

Ei le vand la preturile la care ar putea sa scape de marfa veche din stocuri
ca sa aiba bani sa isi cumpere alta noua pentru anul urmator
asa ca tu la anul vei avea un televizor expirat pe care nu mai merge aproape nimic.

o tableta invechita care nu mai are nici o valoare

un telefon scarbos si cu care o sa iti fie rusie pentru ca o sa apara versiunea 9 si tu ai versiunea 7

imi vine sa vomit cand aud de bleack friday

| ovdiuc a răspuns:

In jur de reducere de 30-45 %, funda?