| Bertan a întrebat:

Samsung Galaxy s4 i9515 (simplu) si Samsung Glaxy s4 i9515 Value Edition(VE)! Vreau sa stiu daca telefoanele astea difera intre ele in afara ca VE are capacul diferita fata de (normal)! Am vazut pe YTB un video cu (VE) in care avea meniul diferit de (simplu) si nu imi placea! Eu vreau sa iau iau acum s4 si vreau sa stiu toate diferentele intre ele! Cel mai bun raspuns ia funda! Multumesc!

1 răspuns:
| Fatacuminte23 a răspuns:

Samsung Galaxy J5 sunt foarte multumita cu el. Ecranul e mare se poate vizuliza filme pe el. Accesul la internet e rapid. Se pot adauga la el carduri de stocare pana la 128GB. Camera foto si video are calitate buna. Uite aici un video pe care l-am filmat cu acest telefon pentru a vedea calitatea camerei de filmat: https://www.youtube.com/watch?v=EyZ3dCF8Jac