| AlinaSwag a întrebat:

Samsung galaxy S5 sau iphone 5?

10 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

IPhone 5 sau 5S?
Oricum, Galaxy S5 castiga detasat fata de ambele.

| AdrianaBacescu a răspuns:

Iphone 5

Răspuns utilizator avertizat
| Disperatu a răspuns:

S5 :X

| Shizuo a răspuns:

Samsung galaxy s5

| AssassinCreedMadasucaru a răspuns:

Samsung galaxy s5 deoarece este mult m-ai performant.Pe langa aceasta vei primi la el si o bratara cu touch screen. Iphonurile sunt de proasta calitate si pe langa acesta in viitor cand vor aparea iphone 6 sau chiar 7 u nu iti vei m-ai putea da upgrade la ios si vei fi nevoit sa iti cumperi o versiune m-ai noua de iphone deoarece nu iti vei m-ai putea instala toate aplicatile din app store.

| LTAA a răspuns (pentru AssassinCreedMadasucaru):

1. Samsung Galaxy Gear, Gear 2, Gear 2 Neo si Gear Fit sunt oferite contra-cost. De unde ai scos-o ca primesti cadou un Gear Fit la S5?
2. Nu incurajez cumpararea de iPhone (datorita limitarilor Software), dar Apple ofera un suport foarte bun de actualizari, astfel iPhone 4 - model cu 4 ani vechime (!) - a primit actualizare la iOS 7, iar la Samsung Galaxy S3/S3 Mini - Flagship-ul gamei in 2012 -, dupa nici doi ani se opreste "robinetul" cu actualizari (Marketing clar).
3. Greseli gramaticale - daca scrii "mai", cu aceeasi greseala, de TREI ori, ineamna ca ai o problema. Te grabesti sa dai restantele?

| sheamus12 a răspuns (pentru AssassinCreedMadasucaru):

Scuze. Iphone este mult peste Samsung la calitate. Se misca fluent fata de Samsung si are si carcasa de metal. Si apropo: De ce ti-ai pus numele Assassin, pentru ca asasinezi limba romana?

| xRapid1923 a răspuns:

Iphone 5