| Radu284 a întrebat:

Samsung S5, in ultima vreme, al ora 759 PM face un sunet foarte tare, de notificare. Volumul notificarilor este dat incet, dar sunetul asta e la volumul maxim. Nu apare nicio notificare vizibila, si extre extrem de enervant. Probabil ca e o aplicatie, dar aveti vreo idee care aplicatie face asa ceva/

1 răspuns:
| iuliantdk a răspuns:

Incearca sa-ti salvezi fisierele pe un desktop si da-ti un reset, in cel mai bun caz isi va reveni. Deeeeeeeeeeci, merit funda?happy