| Botan_Madalin_1993 a întrebat:

Scap de zgarieturile de pe ecranul telefonului
daca aplic o folie de sticla?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu scapi de ele. Doar le acoperi si nu vor mai fi vizibile. Daca nu sunt prea mari.

2 răspunsuri:
| Jonas94 a răspuns:

Nu scapi, dar nu vor mai fi vizibile, cu folia aplicată. Plus că-ți protejează ecranul și se va sparge folia și nu ecranul, dacă-l scapi pe jos.

| 1va45iuk a răspuns:

Daca telefonul este deja zgariat nu ai cum sa scapi de ele, tot o sa ramana, dar vor fi mai putin vizibile. Dar daca telefonul nu este foarte sofisticat, poti opta pentru un schimb de display.