| Teodorescu_Vlad_1994 a întrebat:

Se aude un zgomot ciudat din interiorul telefonului meu cand il misc.Stie cineva de ce?
PS: La Samsung galaxy s7

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Cred ca este fake, este chinezesc

| iavan a răspuns:

Dacă ai garanție du-te la magazinul de unde l-ai luat dacă nu ti-l accepta du-te la un service. O consultație e maxim maxim 30 de lei si apoi îți spune problema daca e la garanție ti-l tine max 3 săptămâni dacă îl duci la un alt service si după ce afla ce are îți spune ce are dacă se repară si cat costa si fara acordul tau nu face nimic să știi

| kys84 a răspuns:

Probabil e bateria, incearca sa o scoti si s-o pui la loc

| Teodorescu_Vlad_1994 explică:

Bateria nu o pot scoate pentru ca nu are carcasa telefonul.