| fucker112 a întrebat:

Se marita sa cumpar telefonul?

– display OLED de 4 inch cu rezoluția de 320×640 pixeli (așa am găsit listat smartphone-ul pe site-ul Evolio, nu mai știu niciun alt smartphone Android cu această rezoluție);

– procesor MediaTek 6572 de tip dual-core la 1.3 GHz, 512 MB RAM, 4 GB spațiu de stocare și slot pentru microSD de până la 32 GB;

– Android 4.2 Jelly Bean;

– dual-sim cu slot pentru SIM și microSIM, 3G, Wi-Fi b/g/n, bluetooth, microUSB, jack de 3.5 mm, A-GPS;

– 5 Megapixeli și cameră frontală de 0.3 Megapixeli;

– baterie de 1200 mAh, 130 gr. și 9.5 mm grosime.

Răspuns Câştigător
| DjSheepyOfficial a răspuns:

Daca il iei sa vorbesti la el si sa stai pe net putin da este ok. Daca il vrei pentru jocuri nu este bun se va misca foarte greu

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el. Nu este puternic, adica o sa faca mai greu fata la diverse operatii.