| jokcsha a întrebat:

Se merita sa cumpar telefonul :::: Samsung i9060i Galaxy Grand Neo Plus Dual Sim... de pe Emag? vreau sa stiu la acest telefon

1.Are o rezolutie buna /se vede pixelat rau (daca ati putea sa imi dati o poza cum se vede pixeli sau ori ce vreau sa vad ecranu)

2.Memoria difera fata de caracteristicile de pe site

3.Camera fata/spate cum filmeaza?

4.se poate face up la android?

5.e bun de ceva

6. dar despre ASUS Zenfone Go? @!@!@ dau funda celui mai detaliat mesaj dat aici adica celui care spune cam tot Va rOG!

Răspuns Câştigător
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Acel Samsung nu merita, dintre astea doua, cel mai bun e Asus Zenfone Go
Asus 8mp Samsung 5
Asus 2gb ram Samsung 1
Asus e up to date
Asus 2015 - Samsung 2014