| anonim_4396 a întrebat:

Se merita sa repar un telefon symbian cu problemele urmatoare? : camera ( 20 RON ) acumulator (50 ron) antena + boxe ( antena este intr-o bucata cu boxele ) (50 RON) funda! telefonul este din 2008 big grin Nokia 6110 navigator

Răspuns Câştigător
| MateiDaniel a răspuns:

Nu se merita deloc, mai ales are vechime. cu 120 de lei iti iei alt telefon mult mai bun, ori de la cunostinte, ori la abonament happy
Sper ca te-am ajutat. Salut

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

A stat in ploaie de 2 ori, l-am dus la resoftat, 20-30 de cazaturi poate mai multe, a fost foarte folosit, eu unul l-as repara pentru ca mi se pare o prostie sa il arunc sau sa il bag in sertar si sa uit de el, e un telefon care functioneaza foarte bine in rest.

| OFetita15 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| QuestionMan a răspuns:

Nu cred deoarece e vechi poti sa mai pui bani si sa iei altul mai nou si mai bun... sper ca te-am ajutat!