| anonim_4396 a întrebat:

Se poate inlocui o carcasa de telefon cu clapeta, fara sa cumpar eu personal carcasa, adica poate face rost service-ul de telefoane de carcasa respectiva? (desigur, platesc carcasa luata de ei)

3 răspunsuri:
| patriciu4 a răspuns:

Cei de la gsmuri cauta pe internet piesele pe aceeleasi siteuri in mare precum noi, foarte putin probabil sa gaseasca carcase pentru telefoane cu clapeta, nu exista sticla pentru ecran pentru multe telefoane aparute anul asta sau anul trecut, dapai sa ne gandim la un telefon aparut acum 5-6-7 ani...

| anonim_4396 explică (pentru patriciu4):

Multumesc pentru raspuns...
Dar daca ma prezint eu cu o carcasa noua cumparata de pe alte siteuri (ca in ziua de azi nu se mai gasesc, mai mult ca sigur), atunci e ok?

| anonim_4396 explică (pentru patriciu4):

Multumesc pentru raspuns...
Dar daca ma prezint eu cu o carcasa noua cumparata de pe alte siteuri (ca in ziua de azi nu se mai gasesc, mai mult ca sigur), atunci e ok si mi-o monteaza? ..adica se mai ocupa de telefoane vechi cu clapeta?