| anonim_4396 a întrebat:

Se poate strica ecranul de la telefon, daca folia e dezlipita si are bule de aer.

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Se strică în momeentul în care îl julești sau îl ții în buzunar lâng chei. Dar dacă îl folosești foarte bine nu are nimic. Trebuie să-l ferești să-l pui cu fața în jos, să stea împreună cu monezi chei cum am zis mai sus. Îți recomand cu 50 RON o sticlă temperată.

| Eastwood a răspuns:

Nu se strica, daca de exemplu cade cu ecranul pe jos normal ca se strica, ia-ti o husa rezistanta!

| Valentin_Florentin_1989 a răspuns:

Tine-l in alt buzunar. Nu cu chei sau cu alte obiecte cu care se poate zgaria. Daca continui iti vei zgaria ecranul de la telefon si vei da mai multi bani pe ecran decat ai dat pe telefon

| Maria45LILAC a răspuns:

Nu se strica doar daca iti cade telefonul pe jos da atunci se strica.