| ChE a întrebat:

Spuneti-mi ce fel de tableta sa achizitionez P.S. Pretul nu conteaza!

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Sall eu ti-as recomanda Sony xperia tablet z eu o tableta extraordinara la toate caracteristicile are un ecran urias de 10. 1inch si un procesor quad-core de 1.5 GHz sa nu uitam de camera este dotata cu o camera primara de 8 mp si o secundara de 2.2mp. este cea mai buna tableta din lume. sper ca te-am ajutat

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună
Mergi pe ultima variantă de Ipad.
Pa, pa.

| EuAli a răspuns:

Ipad 4
Sony xperia Z

| Alexutz_Vladutz_1998 a răspuns:

Ti-as recomanda Ipad-urile sunt cele mai bune in materie de tabletewinkingPa pa!

| Octavian007 a răspuns:

Sigur ca cei mai multi de aici zic ca ipad e cea mai buna dar nu au auzit de Microsoft Surface PRO cu windows 8 si procesor i5

| ymary a răspuns:

Ipad. Si eu am si este extraordinara. Sunt foarte multumita de ea.

| shoter97 a răspuns:

Iti recomand un iPad