| Aliaaa a întrebat:

Spuneti-mi o aplicatie prin care sa descarc melodii, iar cand le ascult sa nu am nevoie de internet (pentru Android)?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mp3 music downloader.Sunt mai multe aplicatii de acest gen. Fara internet le poti asculta doar pe cele downloadate.Se duc in Muzica.In telefon.

| AliLina2 a răspuns:

Music Paradise, eu pe asta o fosesc, gaseste aproape orice melodie!

| FanLenovo a răspuns:

Poti incerca "Muzica Google Play" - o aplicatie facuta de Google, foarte frumoasa, poate reda melodiile downloadate chiar daca nu esti conectat la internet.

Il poti gasi pe Google Play.