| EmiMoza a întrebat:

Spuneti-mi repede va rog dau funda! Si vot care este mai bun dintre (SAMSUNG S DUOS) si (SAMSUNG GALAXY S III MINI) si cat costa fiecare ca pe toate site-urile zice altfel si pe liber nu pe abonament!

Răspuns Câştigător
| demilovato92fan a răspuns:

E mult superior Galazy SIII MINI, pentru ca are doua procesoare de 1GB, fata de unul cat are celalalt model si memoria RAM mai mare. Adica S III Mini se misca mult mai repede. Preturile sunt cam la fel: SIII Mini se gaseste nou pe okazii cu 11 milioane (255 euro), iar Samsung S Dous se gaseste la eMag nou, tot cu 11 milioane (fara un leu).

Concluzia: Daca vrei un telefon foarte rapid, cu viteza mare de procesare a aplicatiilor ia-ti S III MINI, iar daca vrei un telefon dualSim (cu doua cartele), ia-l pe celalalt.

Funda?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asa e SIII e mai rapid, dar dual sim e mai bun deoarece a doua cartela poate fi cu internet de la RDS-RCS. Iar internetul de la RDS e mai bun decat de la oricare alt operator mobil.
Cand vorbesti, folosesti cartela ta, cand vrei sa intri pe net treci pe RDS.
Gandeste-te. Si intereseaza-te de NET mobil de la RDS.

| MaxKiller911 a răspuns:

Este mult mai bun s3 mini deoarece are o memorie ram mai mare, un procesor mai bun, o camera mai buna etc. si el costa in jur de 1500-1600 ron, iar s duos 1100 ron

| MihaelaStyles a răspuns:

Samsung galaxy SIII mini este mult mai bun. are o prietena si are memoria foarte mare si viteza de asemenea. happy